بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

آرین سلامت سینا

آرین سلامت سینا

.

ارتقاء سطح درمان و بازاریابی محصولات به نحوی که مشتریان، فعالان حوزه سلامت، محققان و مراکز بهداشت و سلامت این محصولات را به خوبی شناخته، به بیماران معرفی کرده و در جستجوی آن­ها باشند. فعالیت شرکت آرین سلامت سینا در راستای ایجاد تفاهمات و یافتن شرکای کاری بین المللی است که در فرآیند صادرات و واردات، صدور پروانه و تجارت محصولات سلامتی و دارویی، مکمل­ های غذایی و عملگرا فعال باشند. برای رسیدن به اهداف تعریف شده، شرکت از همراهی تیم قوی و موفقی از مدیران، اعضای هیئت مدیره، سرمایه‏ گذاران، همکاران، کارمندان و شرکای تجاری درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از پایه گذاری شرکت، رشد و بلوغ سود می­برد. هدف ما پایه ریزی روابط طولانی مدت با مشتریان ارزشمند و فراهم کردن فرآورده ها و محصولات ایمن و موثر برای آن­هاست. برای برآورده کردن اهداف مورد نظر و نوآوری در روش های موثر در سلامتی، شرکت آرین سلامت سینا از سه برنامه اساسی استفاده می کند:

  •   توسعه برنامه اختصاصی تولید و ساخت در شرکت جهت تولید محصولات دارویی و مکمل های دارویی
  •     در اختیار قرار دادن محصولات دارویی، با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای همه افراد کشور و تمرکز بر تخصص شرکت در زمینه فراورده های طبیعی ومکمل های دارویی
  •     ساخت کارخانه دارویی با مشارکت شرکت های معتبر اروپایی
  •     د  ر اختیار قرار دادن محصولات دارویی با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای همه افراد کشور. ما پیوسته تلاش می کنیم تا با آشنایی و شناخت روند بازار، مزایای رقابتی لازم را در اختیار مشتریان و شرکای خود قرار دهیم.

برنامه‌‏ها:

ایجاد ارزش با حضور افراد با استعداد و متعهد، ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه ها و مراکز علمی به منظور تبادل علمی برای دستیابی به نوآوری و پیشرفت مداوم در زمینه محصولات و خدمات، راه اندازی تشکیلات تخصصی بازاریابی و فروش برای ارائه اطلاعات به متخصصین پزشکی و پوشش سریع نیاز مشتریان جهت دستیابی به برنامه های شرکت و پیشرفت در راستای پیشرو بودن در بازار با حضور جغرافیایی وسیع، انعطاف پذیری در روابط با سایر شرکت ها برای هر نوع پیشرفت و توزیع داروها و فراهم کردن فرصت های ویژه و مناسب برای همکاران.


زمینه فعالیت وارد کننده مکمل های غذایی
نام مدیر: دکتر حبیب اله شهروزی
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران - خیابان ولی عصر- بالاتر از جام جم- خیابان پروین- شماره 19- طبقه اول
آدرس کارخانه: -
تلفن: 021-24852200
فکس: 021-26217835
وب سایت: www.ariansalamat.com
ایمیل: info@ariansalamat.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code