بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

فردای سبز ایرانیان

فردای سبز ایرانیان

.

شرکت فردای سبز ایرانیان در اواسط سال 1383 فعالیت رسمی خود را با پیشینه 2 سال تحقیق، مطالعه، فعالیت و زمینه سازی قبلی در ایران و پشتوانه 15 سال همکاری نزدیک و عضویت در گروه تحقیقاتی فردای سبز در آلمان با تمرکز بر تولید میکروارگانیسم‌های گیاهی خوراکی آغاز نمود.

فردای سبزایرانیان، یک مشارکت ایرانی-آلمانی است که پشتوانه‌هایی کم نظیر در عرصه کشت و تولید میکروارگانیسم‌های گیاهی بر پایه دانش بیوتکنولوژی روز و منحصربفرد از آلمان به سرپرستی پروفسور کارل هرمن اشتاین برگ دارد.

شرکت IGV بزرگترین واحد تحقیقاتی در زمینه میکروارگانیسم‌های گیاهی-خوراکی در اروپا می‌باشد، که با بکارگیری تجارب با ارزش اساتید، دانش پژوهان، مدیران مجرب و خلاق در جمهوری اسلامی ایران، با اتکا به دانش روز در حوزه مدیریت حرفه‌ای سازمان و استفاده از مدیران پیشتاز و عاشق پویایی و ارتقای سلامتی آحاد ایرانیان که هر یک به نوبه خود جایگاه ویژه ارجمندی بر این اعتقاد که همانا انسان سالم، محور توسعه اجتماعی است! پای بر عرصه وجود گذارده است.

فردای سبز ایرانیان تا کنون در چندین گردهمائی، نمایشگاه سلامت سال 84، نمایشگاه تجهیزات پزشکی 84، سمینارها و ... به اقدام معرفی خواص بی نظیر "آلگومد" باخلوص 98% کلرلا ولگاریس نموده است. انتقال چنین تکنولوژی منحصربفردی به جمهوری اسلامی ایران نیازمند همکاری و همدلی همه ایرانیان است.
زمینه فعالیت تولید کننده مکمل های غذایی وارد کننده مکمل های غذایی
نام مدیر: -
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران- ونک، ملاصدرا، شیرازی جنوبی،کوچه بهاران، پلاک3، واحد4
آدرس کارخانه: -
تلفن: 021-88217380
فکس: 021-88217380
وب سایت: www.algomed.ir
ایمیل: algomed.ir@hotmail.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code