بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

فروگلوبین ویتابیوتیکس

قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس، یک مکمل مناسب برای سلامت اطفال و  کودکان است. هر میلی لیتر قطره فروگلوبین حاوی 75 میلی گرم فروس سولفات است که می توانیم بگوییم معادل 15 میلی گرم آهن است و برای پیشگیری یا بهبود کمبود آهن بدن توصیه می شود و بعلت دارا بودن طعم توت فرنگی دارای قابلیت پذیرش بالایی از سوی آنان می باشد.ضمن اینکه ویتامین ث نیز در آن گنجانده شده است تا به جذب آهن کمک کند.

عوارض متعددی که بر کمبود آهن در دوران کودکی برشمره شده، سبب جلب توجه متخصصان به مکمل های غذایی آهن شده است. مصرف درست قطره فروگلوبین می تواند بسیاری از عوارض و مخاطرات کمبود این ریزمغذی را برطرف کند و فوائد قابل توجهی را برای تامین سلامت کودکان فراهم سازد

برند

ویتابیوتیکس
نام محصول: فروگلوبین ویتابیوتیکس
Feroglobin Vitabiotics
برند:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
ویتابیوتیکس
VITABIOTICS
دسته بندی از لحاظ عملکرد: مکمل های کم خونی کودکان مکمل های کودکان و نوجوانان
کشور تولید کننده: انگلستان
شرکت تامین کننده:
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
ویتابیوتیکس
تلفن شرکت: 021-88109515
وب سایت شرکت تامین کننده: http://www.vitabiotics.ir
تعداد در هر بسته: 30 میلی لیتر
شکل دارویی: قطره
فروگلوبین ویتابیوتیکس

دسته بندی از لحاظ ترکیبات اصلی

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code
طاهریان فرد
با سلام آیا برای نوزادان هم می توانیم از قطره فروگلوبین استفاده کنیم؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی سلام وقت بخیر، قطره فروگلوبین از پایان شش ماهگی برای کودکان قابل استفاده است. قطره فروگلوبین حاوی 15 میلیگرم آهن المنتال و ویتامین ث با طعم توت فرنگی است که قابلیت پذیرش بالایی از سوی کودکان دارد و باعث تامین آهن موردنیاز بدن میشود.
نادر
با سلام قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس، دارای چه خواصی است ؟ آیا می تواند در رشد قدی نوزادان اثرگذار باشد؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، قطره فروگلوبین حاوی آهن و ویتامین ث با طعم توت فرنگی است که باعث تامین سطح آهن در بدن میشود و ویتامین ث موجود در آن به جذب آهن کمک میکند. برای رشد قدی کودکتان میتوانید از شربت استئوکر استفاده نمائید که مکملی حاوی کلسیم است و علاوه بر کلسیم، حاوی منیزیم، روی، ویتامین D3 است که باعث رشد و استحکام استخوانهای کودک میشود و به افزایش قد کودکان نیز کمک کننده است. شایان ذکر است شربت استئوکر از یک سالگی به بعد برای کودکان قابل استفاده است.
جهرمی-س
عصر به خیر من در رابطه با مصرف قطره فروگلوبین ویتابیوتیکس، نگران اثرگذاری آن بر دندان های کودکم هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/دکتر علی نادری/پزشک عمومی با سلام و وقت بخیر، با توجه به اینکه ذات آهن سیاه کننده است، عدم تغییر رنگ دندان ها در اثر مصرف هرنوع قطره آهن، امری اجتناب ناپذیر است. اما این عارضه را میتوان با راهکارهایی کنترل کرد. به عنوان مثال بعد از استفاده از قطره آهن، دندان های کودک را با تنظیف استریل و مرطوب پاک نمائید و یا در صورت امکان مسواک کنید. در هنگام دادن قطره آهن، قطره چکان را طوری بگیرید که کمترین تماس را با دندان های کودک داشته باشد به طوریکه قطره بدون تماس با دندان وارد حلق شود.
وحیدرضا
پیشنهاد شما در خصوص ساعت مصرف فروگلوبین برای نوزادانی که شب بیدار هستند و خیلی سخت خواب می روند، چیست؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز بهترین زمان برای مصرف فروگلوبین، ساعات صبح تا ظهر بعد از غذا می باشد. در این فاصله بهترین جذب اتفاق می افتد و مشکلات اختلال خواب کمتر خواهد شد.
سمیه
لطفا یکی از مسئولین شرکت فروگلوبین توضیح دهد که آیا قطره فروگلوبین باید برچسب اصالت داشته باشد ؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز بله بر روی تمام مکمل ها برچسبی است که با استفاده از شماره پرفراژشده آن می توان از صحت کالا اطمینان حاصل کرد.
چمن آرا- مهری
فروگلوبین تولید داخل کشور است یا اینکه مواد اولیه آن وارداتی است؟ لطفا در خصوص نجوه تهیه آن نیز توضیح دهید. ما ساکن یزد هستیم
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز قطره فروگلوبین تحت لیسانس ویتابیوتیکس انگلستان می باشد
قمری
سلام و خسته نباشید قطره فروگلوبین، آیا در کودکان 4 ساله هم مصرف می شود یا اینکه صرفا متعق به نوزادان است؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز برای کودک چهار ساله تان می توانید از شربت فروگلوبین استفاده کنید که علاوه بر آهن دارای سایر ریز مغذی ها نیز هست.
سوری
لطفا در خصوص قطره فروگلوبین توضیح دهید که آیا منجر به تحریک و یا احتمالا تهییج و بد خوابی کودک نمی شود؟
نماینده شرکت ویتابیوتیکس/ دکتر شیرین کاتبی/ داروساز بهترین زمان برای مصرف فروگلوبین، ساعات صبح تا ظهر بعد از غذا می باشد. در این فاصله بهترین جذب اتفاق می افتد و مشکلات اختلال خواب کمتر خواهد شد.