بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

آیلار طب آذر

آیلار طب آذر

.

شرکت آیلار طب آذر در 12/09/ 1390 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر انتفاعی تهران تحت شماره 421296 به ثبت رسیده است. فعالیت شرکت در زمینه سلامت و تهیه بهترین محصولات در این زمینه شامل دارو، مکملهای غذایی، بهداشتی و آرایشی و غذایی می باشد. ما با اعتقاد به شعار «مردم ما لایق بهترین ها هستند» تلاش می کنیم که بهترین محصولات را از معروفترین  و خوش نامترین شرکتها و با برترین مواد اولیه تهیه و برای استفاده در اختیار شان قرار دهیم.

دیدگاه ما

ما اعتقاد داریم که سلامت یکی از بزرگترین نعمتها و مواهبی است که در اختیار مردم قرار گرفته و باید به بهترین وجه از آن محافظت کنیم و سعی و تلاش خود را بر این قرار دهیم که بتوانیم سطح سلامت مصرف کنندگان محصولات خود را بالا ببریم در این راستا باید برترین و بهترین محصولات در اختیار مردم ما قرار گیرد. ما با اعتقاد به این حقیقت که « پیشگیری بهتر و ارزانتر از درمان است» تلاش می کنیم که اطلاعات و آگاهی های لازم را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهیم تلاش نماییم که برنامه های بهتری را در مورد تغذیه و روشهای اصلاح آن و... ارائه نماییم.

هدف ما

 هدف ما افزایش سطح سلامت جامعه و مصرف کنندگان محصولات خود می باشد ما اعتقاد داریم که افزایش اطلاعات مردم در رابطه با سلامت، بهداشت و راههای ارتقای سطح سلامت بهترین راهکار برای جلوگیری از افزایش بیماریها بوده و جلو خیلی از هزینه هایی که به جامعه و مردم تحمیل می شود را می گیرد.

دیویژن ما

گروه تحقیق و توسعه: با توجه به شعار شرکت مبنی بر «مردم ما لایق بهترین ها هستند» گروه تحقیق و توسعه شرکت ماموریت دارد که همیشه بهترین و با کیفیت ترین محصولات را برای شرکت انتخاب و در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار دهد بر همین اساس این شرکت با یکی از خوش نامترین و معروفترین شرکتهای آلمانی که در زمینه تولید مکملهای غذایی فعال است قرارداد همکاری منعقد کرده و برای برخی از محصولاتی که مواد اولیه و خاستگاه آنها جنوب شرق آسیا است شرکتی از کشور کره جنوبی بنام چو-ا فارم را انتخاب و محصولاتی را گلچین و انتخاب کرده که  برای مصرف کننده ایرانی مفید و جذاب باشد.

تیم مارکتینک و بازاریابی: ما اعتقاد داریم که  برای فرهنگ سازی و تبلیغ محصولات خود نیاز به ایجاد تیمی قوی برای ویزیت پزشکان و داروسازان و معرفی محصولات خود داریم. هرچند که محصولات انتخاب شده دارای کیفیت  عالی بوده و در بین جامعه پزشکی کشور شناخته شده می باشند ولی نیاز به معرفی محصولات و حضور در بازار نیاز ایجاد تیم مارکتیک و بازار یابی را لازم و ضروری می نماید.

تیم علمی: برای پشتیبانی علمی و آموزش ویزیتورهای علمی شرکت و ارائه آخرین تحقیقات و دستاوردهای علمی در رابطه با مکمل های غذایی وارداتی به نمایندگان علمی و همچنین تهیه و تدوین برشور و کتابچه های علمی برای اطلاع  مصرف کنندگان تیم علمی شرکت از افراد متخصص و آشنا به منابع علمی  فعالیت می کنند.

تیم علمی ما آماده ارائه آخرین اطلاعات علمی در مورد محصولات شرکت و سوالات مصرف کنندگان می باشد
زمینه فعالیت وارد کننده مکمل های غذایی
نام مدیر: -
استان تهران
شهر تهران
آدرس تهران - کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز- کوچه ارجمند - پلاک 13-
آدرس کارخانه: -
تلفن: 021-88220846
فکس: 021-66910908
وب سایت: www.aylartebazar.com
ایمیل: info@aylartebazar.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code