بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

زیست تخمیر

زیست تخمیر

.

شرکت دانش بنیان زیـــــست تخـــمیر کارهای تحقیقاتی در زمینه تولید فرآورده های پروبیوتیک را از سال 1381 در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمود.

این شرکت در سال 1388 با شماره 368211 ثبت و به عضویت مرکز رشد فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی تــــهران درآمد و هم اکنون موفــق به تولیـــد انبوه فرآورده های مکمـــل خوراکی پروبیوتیک در اشکال کپسول و ساشه و قطره خوراکی با 6 برند گردیده است.
1. ساشه KidiLact بـرای کــودکــــان
2. کپسول FamiLact بـرای هـمــه اعـضـای خـانـواده
3. کپسول GeriLact برای سالمندان
4. کپسولLactoFem بـرای خانمــها
5. کپسول LactoCare برای افراد با نیاز بیشتر به ایمنی

6. قطره خوراکی PediLact برای نــوزادان و کودکــان

.....................
فرآیند تولید این محصولات شامل سه مرحله فرمانتاسیون باکتری، مقاوم سازی باکتری و خشک کردن سویه می باشد. چالش جدی در کشور ما در مرحله خشک کردن باکتری است . روش جهانی مورد تأئید برای انجام این مرحله فریز درائینگ است . تحریم لیوفیلیزاتورهای در حجم کاری بالا و نداشتن دانش فنی لازم در طراحی تولید محصولاتی با کیفیت و ماندگاری مناسب مانع از تولید این فرآورده ها در داخل کشور گشته است.
شرکت زیست تخمیر موفق شده روش بسیار کارآمدی را با توجه به امکانات فعلی کشور در ساخت محصولات پروبیوتیک با روش اسپری درائینگ طراحی کند . این طرح با شماره 63124 ثبت پتنت گردیده است . این شرکت توانسته با تجهیز سالن های ساپورتینگ، کنترل کیفیت و تولید دارای استانداردهای جهانی به تولید فرآوردهای پروبیوتیک با کیفیت بالا دست یابد.


کیفیت بالای محصولات تولید شده در مقایسه با نمونه های خارجی موجود در بازار و ظرفیت بالای تولید توسط این روش قادر خواهد بود نیاز کشور نه تنها در حوزه درمانی و سلامت انسانی بلکه درصنایع غذایی و دامی را تأمین کند.زمینه فعالیت تولید کننده مکمل های غذایی
استان تهران
آدرس تهران - خیابان فرجام - چهارراه حیدر خانی - پلاک 597
تلفن: 021-77495007
فکس: 021-77495007
وب سایت: www.zisttakhmir.com
captcha

سوال خود را مطرح کنید. لطفا پیش از طرح سوال، پرسش و پاسخ های قبلی را ملاحظه فرمایید. ممکن است پرسش شما، قبلا پاسخ داده شده باشد

captcha code