بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، سایت هیچگونه فعالیتی در راستای فروش مکمل های غذایی ندارد.

کارکرد های قرص و کپسول منیزیوم +لیست مکمل های غذایی

میزان مناسب منیزیم در رژیم غذایی می تواند منجر به کاهش احتمال ابتلا به دیابت نوع دو و سکته های مغزی وقلبی شود و نیز در کاهش خطر ابتلا به افسردگی، میگرن و حتی علائم سندرم پیش از قاعدگی موثر باشد.

  • اطلاعات خود را راجع به کارکردهای منیزوم در بدن به صورت علمی افزایش دهید. در این خصوص ترجمه کتاب پی دی ار نوتریشن می تواند برای کسانی که اطلاعات پایه پزشکی و پیراپزشکی  دارند، مفید و موثر باشد. برای مطالعه ترجمه بخش منیزوم در این کتاب و آشنایی با خواص و آثار منیزوم و همچنین محدودیت ها و عوارض مصرف آن اینجا کلیک کنید و برای مطالعه متن لاتین آن، اینجا کلیک کنید.

  • برای اطلاع از لیست محصولاتی که حاوی منیزوم هستند اینجا کلیک کنید

توجه داشته باشید که مصرف مکمل های غذایی اعم از منیزوم و یا سایر مکمل های غذایی نیاز به آگاهی و تشخیص صحیح دارد و به این جهت مصرف مکمل های غذایی بدون مشاوره با پزشک توصیه نمی شود. ضمن اینکه اطلاعات موجود در وبسایت مکمل شناسی به هیچ وجه جایگزین مشاوره با پزشک نخواهد بود و ضروری است قبل از هرگونه اقدامی، موضوع را با پزشک معالج مطرح نمایید.
مصرف مکمل های غذایی بویژه در خصوص کودکان، سالمندان و کسانی که بیماری زمینه ای نظیر دیابت، بیماری های ریوی یا قلبی و عروقی دارند و همچنین در رابطه با زنان باردار از حساسیت بیشتری برخوردار است و ممکن است در صورت عدم توجه به توصیه های پزشک، منجر به عوارض غیر قابل جبرانی شود.
علاوه بر این، توجه داشته باشید با توجه به شیوع تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی، بهترین و معتبرتین مکان برای تهیه مکمل های غذایی، صرفا داروخانه ها هستند و عرضه مکمل های غذایی در خارج از داروخانه، بر اساس دستورالعمل سازمان غذا و دارو، در خارج از داروخانه ممنوع است.

بسته های ویژه خبری :

پیشنهاد خواندنی

خار گل گیاهی برای حفاظت از کبد مشاهده
خار گل گیاهی برای حفاظت از کبد